מלונות כשרים בחו"ל

3 טיפים מנצחים לבחירת מלונות כשרים בחו"ל

עבור רבים, מלונות כשרים בחו"ל וחופשה כשרה בכלל נראים כחלום רחוק. מסיבה זו, ישנן משפחות שומרות מסורת שמראש יעדיפו לוותר על הרעיון של יציאה מהארץ. בעוד שחלק מהמשפחות מוותרות על טיול בחו"ל, בתי עסק תיירותיים בכל רחבי העולם החלו להנגיש את עצמם לקהל שומר הכשרות, שכן מדובר בנתח עסקי גדול מאוד. לכן, לא רק שאפשר למצוא בתי מלון כשרים בחו"ל בקלות, אפשר גם ליהנות מהם ללא דאגות!

מה צריך לבדוק כאשר מחפשים מלונות כשרים בחו"ל 

  • מטרת היציאה לחו"ל – קודם כל, קבעו את מטרת הטיול. אם מדובר בטיול לכבוד אירוע המצווה של הילד או הילדה, ביקור במדינות שבהן הקהילה היהודית משגשגת ועשירה בהיסטוריה, יהיה רעיון נהדר. כך גם הסיכוי שתמצאו מלונות כשרים בחו"ל ביעד שבחרתם, יעלה. במידה ומדובר בטיול בטן-גב, שהדבר לא ידאיג אתכם. ישנם מלונות כשרים גם במקומות אקזוטיים!
  • מיקום המלון – אם תשהו בחו"ל בשבת, חפשו מלון כשר במיקום מרכזי כך שתוכלו לטייל ברגל במהלך היום, ולא לבזבז את כולו על שהייה במלון. רק ביננו, הרי לא כל יום אתם בחו"ל! ואם כבר במיקום עסקינן, דעו כי בחלק מהמלונות הכשרים יש בית כנסת, ובחלק לא. נסו לבחור במלון שבסמוך אליו יש בית כנסת כך שלא תצטרכו להשקיע זמן רב מידי בפתרונות לשעות התפילה. 
  • והכשרות מה איתה? – ובכן אם מדובר בחופשה כשרה למהדרין, עומדות בפניכם שתי אופציות; הראשונה, לסחוב אתכם אוכל מהבית, אופציה לא נוחה בעליל כמובן. האפשרות הנוספת היא לברר מראש את כל הפרטים בנוגע למלונות, להזמין אוכל כשר מראש ולהגיע לחו"ל בראש שקט. 

או שתתנו לנו לעשות את העבודה בשבילכם

העניין הוא שלא לכולם יש זמן לחפש מלונות כשרים בחו"ל בעצמם. האפשרות הטובה ביותר היא לפנות לסוכנות המתמחה בארגון טיולים כשרים ומציאת מלונות כשרים בכל רחבי העולם תוך התחשבות מלאה בצרכים והדרישות האישיים שלכם. לאחר שנבין מה סגנון החופשה אליה אתם מכוונים, נתאים לכם יעד מושלם, מלון מפנק ברמה גבוהה, ובעיקר – נעניק לכם חופשה בראש שקט.