ארגון טיול  לחו"ל

לנסוע לחו"ל זו חוויה בלתי רגילה המשלבת : תרבויות אחרות, נופים אחרים, טעמים אחרים, ריחות אחרים, תלבושות אחרות , בתים אחרים , אנשים אחרים ועוד .אם זאת  זה דבר הדורש התארגנות מוקדמת מרובה ומדוקדקת לפרטי פרטים.

אז מה צריך כדי לעבור בהצלחה את המסע הבא שלכם בחו"ל : ביטוח נסיעות לחו"ל טוב אשר תלוי באופי הטיול שלכם אם זה טיול מוצי'לים בהודו או בדרום אמריקה תצטרכו גם  ביטוח להצלה הכולל גם הטסה  וקצת תצטרכו להשקיע יותר בנושא זה מאשר בביטוח נסיעות ליעד כגון אוסטריה.
שלא נדבר על ביטול טיול לא עלינו בעקבות אירוע משפחתי או נסיבות אישיות אחרות גם כן כדי לדאוג לכיסוי נאות בייחוד בטיולים יקרים.

מעבר לכך נסיעות לחו"ל פעמים רבות דורשת השכרת רכב , כדי לראות את העולם באופן בלתי אמצעי לבד או עם חבר או משפחה ולצורך כך תצטרכו לבדוק את נושא ההשתתפות העצמית , את סוג הרכב : אוטומטי או ידני , משפחתי או רכב קטן  ועוד משתנים אשר צריכים להתאים לחופשה שלכם כמו כפפה ליד.

הנושא המהותי שמשפיע מאוד על מחיר החופשה הוא , איך לא הטיסות. חשוב לעשות מחקר רחב  ויסודי  על  איך להגיע ליעד שלכם  וגם מתי 2 הפקטורים הללו משפיעים גם כן על המחיר טיסה עם קונקשיין תאריך את זמן ההגעה ליעד הטיסה שלכם אך אם מדובר על יעדים חוקים כמו ": אוסטרליה, ארה"ב או המזרח הרחוק, זה חשוב לעשות הפסקות אם לא תסבלו מג'ט לג' עצבני.

כמובן שלעונתיות יש השפעה המכרעת על המחיר אם תטוסו באמצע הקיץ , בשיא העונה או תטוסו  מחוץ לעונה בסתיו או בחורף יכולים להיות הפרשים של עשרות  אחוזים בתעריפי הטיסה. כמובן שככל שתרכשו את כרטיס הטיסה מוקדם יותר כך המחיר יהיה נמוך יותר. זה מוסבר ע"י אלגוריתם של חברות התעופה להבטיח טיסות מלאות מוקדם ככל האפשר.

אז סגרתם כרטיס טיסה, שכרתם רכב, רכשתם ביטוח נסיעות מתאים מה שנשאר לסגור זה מסלול ולינה. שני דברים שקשורים אחד בשני באופן מאוד הדוק. איפה תשנו ? איזו רמת אירוח אתם מחפשים? צימר או מלון ? .

בכל אופן אם אתם עושים טיול של כפרים ואתם רוצים להנות מהארומה של המקומיים כדי שתזמינו מראש את צימרים מראש שיהלמו באופן הטוב ביותר אם מינימום מרחקים ממסלול הטיול המתוכנן שלכם ועל כן כדאי  מאוד  קודם לתכנן מסלול ורק אחר כך להזמין את מקומות הלינה.

לצורך כך  קמו כיום כפטריות אחרי הגשם עזרים טכנולוגיים אשר יסייעו לכם  במתן מידע לצורך תכנון  וארגון עצמאי של כל מה שכרוך בארגון הטיול שלכם לחו"ל-  בלוג טיולים . יתרה מכך כיום הוקמו חברות אשר יעשו זאת עבורכם ולא רק יתנו לכם מידע.