שייט על הריין

מדריך שייט על הריין

אם אתם מחפשים חופשה חווייתית ומיוחדת, שייט על הריין הוא מתכון מנצח בשבילכם וכאן נסביר בדיוק למה!

קצת על הריין

נהר הריין הוא הנהר הארוך ביותר במערב אירופה ואורכו הוא כ-1233 קילומטרים. הוא מתחיל בהרי האלפים שבצפון איטליה ובדרום שוויץ ומגיע עד לים הצפוני, כשבדרך הוא עובר באגם קונסטנץ שבגרמניה, הולנד, צרפת, ליכטנשטיין ואוסטריה. משמעות שמו של הנהר הוא "זה שזורם" ואכן הזרימה שלו היא מרהיבה ולכן אין זה מפתיע, שהוא מהווה סיבה לחגיגות שונות מצד אחד ולעימותים צבאיים מן הצד השני.

על תרבות שייט הנהרות

אזורים מושלגים, בעיקר ביבשת אירופה, נהנים גם מנהרות מרשימים ומרהיבים ביופיים, שמושכים אליהם נופשים מכל רחבי העולם ולאורך כל השנה. אחת הסיבות לכך שתרבות זו התפתחה כל כך עם השנים היא הביקוש ההולך וגדל מצד המטיילים לחוויית השייט בסמיכות גדולה כל כך לאתרים המיוחדים של מדינות שונות ועם היכולת לבקר ולטייל בהם לאורך המסלול.

הייחודיות של שייט על הריין

שייט על הריין אינו דומה לשייט בכל נהר אחר שהוא. בין היתר, משום שהוא עובר במקומות שונים מאלו שעוברים בהם נהרות אחרים. בהתאם למסלול הנבחר, תוכלו לעבור בין מדינות ולהכיר את התרבויות הייחודיות והסיפורים המופלאים של כל מדינה ומדינה לאורך המסלול. הנופים הניבטים לאורך השייט ישאירו אתכם פעורי פה ואין ספק, שגם אחרי שתחזרו לארץ ותתבוננו בתמונות שצילמתם, לא תאמינו שראיתם את המראות האלו בעיניכם!

מה רואים?

כאמור, הייחודיות הגדולה ביותר של שייט על הריין היא הנופים הקסומים שמתגלים תוך כדי השייט. למעשה, במהלך השייט עצמו תוכלו לראות טירות, קתדרלות, מרחבים, שפע של צמחייה ועוד. בנוסף, לאורך השייט יתקיימו עצירות בנקודות מפתח, שם תוכלו לטעום מהתרבות המקומית והנופים המקומיים: לאכול מאכלים מקומיים, לשמוע את השפה המקומית, להכיר את התושבים של האזור, לראות אתרי תיירות חשובים ועוד.

חשוב לציין, שלאורך כל המסלול ילווה אתכם מדריך מקצועי, שיוכל לשתף אתכם בסיפורים המעניינים ביותר הקשורים למקום שבו אתם נמצאים בין אם מדובר על אגדות ובין אם מדובר על פרטים היסטוריים מרתקים.