שייט לים הבלטי

שייט לים הבלטי

החופשה שלכם בחו"ל היא אחד האירועים שממשיכים איתכם גם הרבה אחרי שהסתיימה. אתם תספרו עליה בפרטי פרטים לחברים בעבודה, אתם תעלו  את הזיכרונות המשותפים בארוחת הערב המשפחתית, אתם תמליצו למכרים על המקומות שהייתם בהם ואסור להם לפספס. ואתם תדפדפו שוב ושוב בנייד ותחייכו בשקט למראה התמונות המרגשות, הרומנטיות והמצחיקות בהם הנצחתם את הרגעים הנדירים של החופשה שעכשיו הם זיכרון מתוק. כאב הראש מתחיל בצורך התכנוני הלוגיסטי של כל מהלך החופשה. החל בהזמנת חדרים במספר מלונות, דרך השכרת רכבים, ועד אריזת ופירוק המזוודות בכל פעם מחדש, שלא נדבר על הסחיבות במדרגות. כל אלה מבזבזים לכם הרבה מזמן החופשה היקר.

אז בין אם אתם קבוצת חברים, או זוג המתכננים חופשה רומנטית, או משפחה המתכננת טיול בר מצווה לילד, החופשה המושלמת המומלצת עבורכם היא חופשת שייט. החופשה כוללת שייט באונייה מפוארת, לינה במלון איכותי ומפנק, עם בריכות, עם ספא, עם מגוון של ארוחות טעימות, בארים תוססים, מסיבות במועדונים ואטרקציות לכל גיל.

אז לאן שטים ?

אחת החופשות המומלצות והפופולאריות ביותר בקרב הישראלים היא שייט לים הבלטי. במהלך השייט תוכלו לעבור במספר רב של מדינות הים הבלטי וביניהן רוסיה, גרמניה, לטביה, אסטוניה, פינלנד, שוודיה ודנמרק, לפי מסלול בחירתכם. הבחירה הנבונה בחופשת שייט לים הבלטי, תאפשר לכם להשאיר את הלוגיסטיקה המתישה אחריכם ולהתמקד אך ורק בהנאה צרופה מהטיול, מהאיחוד המשפחתי, הקבוצתי, או הזוגי.

שייט לים הבלטי, הוא מסע מרהיב רגוע ונעים, הוא מתאים לכל הגילאים, לכל המשפחה המורחבת כולל הילדים. הים הבלטי נחשב לים שקט ,ללא חשש מתנודות או מגלים גבוהים למי שלא אוהב תנודות גלים.

שייט לים הבלטי ייקח אתכם למסע מרתק וחוויתי המשלב נופי טבע מרהיבים, עם ערי בירה וערי נמל עתיקות, עם תרבות עשירה והיסטוריה מרתקת, עם רבעים עתיקים, שווקים צבעוניים, וארכיטקטורה מיוחדת. זוהי הזדמנות לבקר בערי הנמל והבירות המוכרות, קופנהגן, הלסינקי ושטוקהולם וגם בערים הפחות מוכרות אך המעניינות לא פחות, כמו ריגה בירת לטביה, טאלין בירת אסטוניה, ופנינת הכתר סנט פטרבורג שברוסיה.