יפן למטייל

יפן למטייל – היעד שיש בו הכל 

אחד היעדים שהפכו פופולאריים יותר ויותר בשנים האחרונות הוא יפן. יפן למטייל התגלתה כיעד לא רק מגוון וצבעוני שמציע שלל אטרקציות לכל סוגי המטיילים, היא גם ידידותית מאוד, לא יקרה מידי אם מתכננים נכון את הטיול ובעיקר, היא מאוד ממכרת. קחו זאת בחשבון, בדרך כלל כל אדם שכף רגלו נוחתת ביפן, מוצא עצמו מתאהב במדינה ומוכן לחזור אליה שוב, ושוב, ושוב. 

מדוע, אתם שואלים? המשיכו לקרוא וגלו בעצמכם מדוע מטיילים ביפן לא מצליחים להתנתק ממנה. 

יפן למטייל – כמה סיבות שיגרמו לכם לסגור טיסה כמה שיותר מהר 

  • עונות השנהיפן למטייל היא מגוונת מאוד ומציעה מגוון של אטרקציות במהלך כל השנה. מה הקאטצ'? הכל משתנה מידי עונה, ממש כפי שזה נשמע לכם. לכל עונה מאפיינים ופסטיבלים (!) משלה. היפנים אוהבים את עונות השנה, וחוגגים את בוא האביב ופריחת הדובדבן, את בואו של החורף ואת בואה של השלכת היפהפייה בסתיו. לכל עונה יופי משלה, ורבים מוצאים עצמם מתכננים את הטיול על פי העונה שבה הם מעוניינים לטייל במדינה.
  • האוכל – ליפן מטבח עשיר, צבעוני ובריא מאוד. הכל מאוד אסתטי, נקי ומעוצב. הדבר נכון אגב גם לגבי החלקים בתפריט היפני שנחשבים לפחות בריאים. כשתצאו לטייל בטוקיו בפעם הראשונה, תידהמו לגלות כמה סוגי גלידות מיוחדות תוכלו לטעום, כמה גדול צמר הגפן המתוק, הפנקייקים, המילקשייקים, ועוד. יפן היא גן עדן לחובבי אוכל ומתוקים בפרט!
  • הר פוג'י – ביננו, אתם לא באמת רוצים לפספס את ההזדמנות לחזות בפוג'י המפורסם, מתנשא לגובה של 3,776 מטרים על רקע פריחת הדובדבן והמקדשים הנפלאים. 

לתכנן היטב את הטיול

ביפן יש כל כך הרבה מה לראות, עד שקל מאוד ללכת לאיבוד בין כל השפע. מומלץ לתכנן היטב את הטיול כמה שיותר זמן מראש, כולל הזמנת מקומות לינה ואטרקציות שניתן לסגור מראש. כך תוכלו גם לחסוך מעט כסף, ולתכנן יותר בקלות את הנסיעות בתחבורה הציבורית. אז למה אתם מחכים? זה הזמן ליצור לעצמכם את הטיול המושלם בארץ השמש העולה!