יוניברסל סטודיוס אורלנדו

כל המידע על טיול אל יוניברסל סטודיוס אורלנדו ארה"ב

מדוע כדאי לבקר בפארק יוניברסל סטודיוס אורלנדו, ומהן אטרקציות האזור? כיצד מומלץ לסגור דיל של ביקור בפארק יוניברסל סטודיוס אורלנדו? באינטרנט או דרך סוכן נסיעות? כאן תוכלו לקבל את כל המידע על יוניברסל סטודיוס אורלנדו, מרמת סגירת הטיול ועד לפיצ'רים לטיול ולתיור בקרבת המקום.

סגירת דיל ליוניברסל סטודיוס אורלנדו

אורלנדו היא עיר בפלורידה ללא קו טיסה ישיר מישראל, ולכן התנועה יכולה להתבצע מניו יורק, לוס אנג'לס ומקומות נוספים בהם מתבצעות נחיתות של מטוסים מנתב"ג. בשל כך, תצטרכו להיעזר בווזות, שהן טיסות פנים. הבעיה באינטרנט היא שאתם עלולים לחשוב שהכרטיס שתקנו שם יכווין אתכם לנקודה בה תנחתו אבל יש הרבה  מסיחים בנושא, למשל נמל אוקלנד שסמוך לנמל סן פרנסיסקו ובעל סימול אותיות דומה, ועוד כל מיני הטעיות כאלה. ישראלים רבים נאלצו לשלם רבה מאד כסף על מוניות במקרה הטוב כשעשו טעות כזו, בעברם מנמל אחד לנמל אחר, ובמקרה הגרוע יותר, כשהם חשבו שיש להם 20 דקות בלבד, לפספס את הטיסה. לכן, הסדרת טיסות בדרך לפארק יוניברסל סטודיוס אורלנדו מומלץ לעשות רק אצל סוכן נסיעות כמו http://www.classictravel.co.il אשר יסדיר את כל מה שאתם צריכים במדויק. מלונות ואכסניות ניתן להסדיר בכוחות עצמכם אבל אתל סוכן הנסיעות תוכלו למצוא את הדילים הכי טובים והכי אטרקטיביים במחירים הכי ידידותיים.

אטרקציות בפארק יוניברסל

פארק יוניברסל סטודיוס אורלנדו הוא בבואה של אולפני יוניברסל המפורסמים בארה"ב, והוא מציע מתקני רכבות, רכבות הרים ושעשועים על טהרת ההוואי של האולפנים. הפארק עצמו גדול, אך בהשוואה לאורלנדו ובכלל – לפארקים בארה"ב הוא נחשב קטן ביותר. לכן, בפרק הבא תוכלו לקרוא על חוויות נלוות שתוכלו לצרוך בעיר הפארקים אורלנדו.

אטרקציות נוספות באורלנדו

ניתן לבקר בפארקים של הפלטפורמה המרכזית דיסני וורלד: אפקוט (מיצג בינלאומי של דוכני העולם), מג'יק קינגדום (הפארק המרכזי של דיסני), טייפון לגון (פארק מים המדמה ים), ועוד. במקביל, ניתן לקחת אוטובוס לסוכנות החלל בקייפ קנאברל, הלא היא NASA הגדולה, לבקר במוזיאון הסוכנות ולצפות אפילו בחומר מתועד על גאוות מדינת ישראל אילן רמון ז"ל שקיפח את חייו בנחיתת המעבורת קולומביה בעודה בחלל.