טיול שחרור בהימלאיה

טיול שחרור בהימלאיה – מהו הטיול המדובר

טיול להימלאיה הינו טיול אשר מתוכנן לכל חיילי צה"ל אשר נפצעו בזמן שירותם הצבאי, מדובר על פצועי צה"ל אשר יצאו עם פציעות שונות מצה"ל.

בין אם מדובר בפציעות קלות יותר ובין אם מדובר על פציעות קשות ורציניות יותר, כולם יחד יוצאים למסע בלתי נשכח בהימלאיה.

מדובר על טיול שחרור בהימלאיה אשר הינו מתוכן כבר חמש שנים רצוף, וכן אליו מצטרפים פצועי צה"ל שונים אשר עברו שיום לא פשוט על מנת לתת השראה לכל פצועי צה"ל.

טיול זה נקרא עבורם טיול שחרור, וכן הוא מאורגן על ידי אגודת ידידים של ארגון נכי צה"ל, מדבר בדבר מאוד חשוב אשר יכול לתת לא מעט כוח והשראה ללא מעט אנשים אשר נפצעו בזמנים שונים בצבא.

טיול שחרור בהימלאיה – מודל לחיקוי

קיימים לא מעט פצועים צה"ל אשר יוצאים ולא תמיד יודעים כיצד לעבור את כל התהליך של השיום בצורה נכונה וטובה על מנת להמשיך הלאה.

לכן, אל המסע של טיול שחרור בהימלאיה מצטרפים פצועי צה"ל לשעבר אשר עברו לא מעט במסע השיקום שלהם, וכן יכולים לתת לא מעט השראה לכולכם על דרך השיקום שלהם.

כמו כן, אותם פצועים יכולים להוות מודל לחיקוי ללא מעט אנשים, קיימים פצועי צה"ל כמו רמי ברכה, אשר הוא פצוע צה"ל ברמה גבוהה, וכן הוא איבד יד ורגל, אך אינו ויתר לחיים והמשיך הלאה.

כמו כן, הינו מודל לחיקוי ראוי מכיוון שלא רק שהוא עבר שיקום מאוד ארוך הוא גם לא ויתר לעצמו והפך להיות איש עסקים מצליח.

טיול שחרור בהימלאיה – השקעות

כאמור, רמי ברכה הינו אדם אשר עבר לא מעט לאחר שנפצע בזמן פעילות בצה"ל, וכן כפי שנאמר הינו אדם אשר מהווה מודל לחיקוי להמון פצועי צה"ל ולכן, הוא מצטרף אליהם למסע של טיול שחרור בהימלאיה על מנת לתת דוגמא אשר יכולה לעזור ללא מעט פצועי צה"ל.

כמו כן, הינו המשיך להתקדם והפך להיות איש עסקים מצליח אשר הקים אתר חדשות חדש עבור כל חובבי הטכנולוגיה וההשקעות.