טיול מאורגן לטנזניה בפסח

טיול מאורגן לטנזניה בפסח

טיול מאורגן לטנזניה בפסח, יעניק לכם חוויה חד פעמית לחיים. עם סיורים בשמורות הטבע הכי מעניינות והכי גדולות בעולם. מפגש עצום עם בעלי חיים, טורפים ובעלי כנף בכמויות שלא דמיינתם. הטבע הירוק, הצבעים והריח של אפריקה לא יעזוב אתכם. אתם תהיו חלק מהסצנה הפראית הזו, ואין דבר יותר עמוק ומרתק ממנה. המסלול כולל את שמורת ארושה ששטחה הוא 137 קמ"ר. פסקול השמורה הוא חייתי. שאגות, נהימות וציוצים של החיים בה. המראה הוא כמו של יער גשם עם קופים, אנטילופות, עדרי זברות, צבועים ופילים. גם ביקור במכתש נגורונגורו הוא חוויה עצומה. מדובר באחד מאתרי הטבע הכי מרתקים בטנזניה. תחתיתו של המכתש ממוקמת כ-1800 מ' ונמצאת על שטח של 260 קמ"ר. יש בה ביצות, יערות ומישובי עשב המושכים אליה המון בעלי חיים כמו זברות, גנו, קרנפים, אריות ועוד. המכתש הוא בעצם לוע של הר געש שקרס לתוך עצמו לפני מיליוני שנים. יהיה גם טיול ספארי בין נופיו המשתנים, ובעקבות דיווחים על התרחשויות בזמן אמת.

שבט המסאי בגובה העיניים!

מפגש מרתק עם שבט המסאי הוא חלק מחוויית טיול מאורגן לטנזניה בפסח. הוא נחשב לאחד השבטים הכי עתיקים באפריקה ובולט בתכשיטיו הססגוניים ובבגדיו. השבט השני אותו נפגוש הוא המקונדה ובני השבט הזה ידועים בעיקר בשל אומנות גילוף העץ. יהיה גם ביקור בשמורת גרנגירי שבמחוז מניארה. היא משתרעת על שטח של 2,850 קמ"ר ושמה הנוסף הוא "בית הפילים" על שום הפילים הרבים שיש בשטחה. בנוסף להן יש בשמורה גם צבאים, בבונים, נמרים, אריות ג'ירפות, בבונים ועוד. אפשר לראות נמרים ואריות נעים בין הסוואנות המלאות בעצי באובב עתיקים מאוד.

וגם לזנזיבר בפסח

טיול מאורגן לטנזניה בפסח, כולל גם את זנזיבר. זהו אי השוכן באוקיינוס ההודי ומהווה יעד תיירות לאוהבי החיים הטובים. בזנזיבר אפשר לעשות צלילות ואטרקציות מהנות וכן לטעום מהקולינריה המקומית עם התבלינים הידועים של המקום. יהיה גם ביקור בפארק קופים, טיול יומי בעיר העתיקה סטון טאון, שהוכרזה בשנת 2000 כאתר מורשת עולמית של אונסק"ו. הבלו ספרי, זה שייט תענוגות בסירות מפרש שנבנות ביד מסורתית ע"י המקומיים. זהו שייט החושף את העולם התת ימי הנפלא.