גיפ&טריפ

גיפ&טריפ – חוויה שיוצאת מהקופסה!

אם אתם מחפשים חוויה מיוחדת במינה, כזו שלא תוכלו לשכוח בחיים, מאמר זה הוא בדיוק בשבילכם!

קצת על גיפ&טריפ

גיפ&טריפ היא חברה, המציעה לקהל הרחב את האפשרות ליהנות מחוויית טיולי גיפים במקומות האקזוטיים ביותר בעולם. בין אם במסגרת של טיולים מאורגנים ובין אם בטיולים פרטיים. טיולים אלו מתקיימים במדינות שונות ואפילו ביבשות שונות ועל כל זה נרחיב בהמשך.

טיולי גיפים ושטח

טיולי השטח בגיפים מתאימים לקבוצות שונות. החל מקבוצות חברים, דרך זוגות ועד למשפחות שלמות. ניתן לערוך אותם במדינות שונות כדוגמת יוון, גיאורגיה, איסלנד, ספרד, רומניה ועוד. בכל מדינה המסלול הוא שונה והנופים הם שונים ומיותר לציין, שגם החוויה היא שונה ולכן מתאימה לסוגים שונים של מטיילים ולעונות השונות של השנה.

טיולים למשפחות

כאמור, גם במסגרת משפחתית אפשר ליהנות מאוד מטיולי גיפים של גיפ&טריפ. טיולים אלו מהווים דרך נפלאה לגיבוש משפחתי על ידי יצירת חוויות משותפות של פעם בחיים. גם את טיולי הגיפים למשפחות ניתן לעשות במדינות שונות כדוגמת ספרד, יוון, קוסטה ריקה, מונטנגרו ועוד.

טיולים ייעודיים לנשים

יש משהו מאוד מעצים בחוויה של טיולי גיפים עם קבוצה של אנשים זרים או כמעט זרים בעלי מכנה משותף מאוד גדול ואחת הדוגמאות שמראות את זה באופן הטוב ביותר הוא טיולי נשים. בטיולים אלו מתקבצות יחדיו נשים שמגיעות כקבוצה מאורגנת או כיחידות שמתלכדות יחדיו לקבוצה וזוכות להכיר את הכוחות שלהן ואת המדינות בהן הן מטיילות. 

טיולי חורף

בדרך כלל, כשחושבים על טיולי גיפים, חושבים על הקיץ ועל האביב. אבל החוויה של טיולים של גיפ&טריפ בחיק הטבע, בשטחים המאתגרים ביותר דווקא בעונת החורף, היא חוויה מיוחדת במינה. בין היתר, משום שהיא לוקחת אותנו לנופים קסומים ובלתי מתויירים וכך אנו זוכים לקבל חוויה ייחודית לנו.

טיולי החורף מתקיימים בעיקר ברומניה וביוון ההררית, ולעתים משתלבים גם עם אופנועי שלג ועוד. הנופים, הנפרשים לנגד עינינו בלבן צחור, הם מעוררי השתאות והחוויה הקבוצתית המשותפת היא חוויה של פעם בחיים ואם עוד לא חוויתם אותה, אז החורף הקרוב הוא הזמן!