אסקייפ רום תל אביב

אסקייפ רום תל אביב – צוות מנצח בתוך שעה אחת

בין אם מדובר בזמן איכות משפחתי או קבוצתי עבור חברים או צוות עובדים, חדרי הבריחה מחזיקים במקום של כבוד בין משחקי הגיבוש. עבור קבוצות המחפשות אחר אסקייפ רום תל אביב היא היעד המתבקש; העיר הגדולה והמרכזית מלאה בחדרי בריחה מגוונים מכל הסוגים וכל קבוצה תוכל למצוא את החדר המתאים ביותר לסגנון שלה.

לא יודעים על מה אנחנו מדברים? ובכן, לפני שהאסקייפ רום הגיע לתל אביב הוא התחיל את דרכו ביפן. מדובר בחדר נושאי ועל המשתתפים 'לנצח את החדר' בתוך שעה אחת, ולצאת ממנו בזמן תוך פתרון חידות ובעיות שונות התואמות את נושא החדר.  

היתרונות הגדולים של אסקייפ רום בתל אביב

לאסקייפ רום ולא רק בתל אביב יש יתרונות רבים. תל אביב היא כמובן הבונוס בשל המרכזיות שלה והשפע שהיא מציעה, אך כדאי להכיר גם את שאר היתרונות של חדרי הבריחה:

  • עבודת צוות – אם אתם מחפשים אסקייפ רום תל אביב היא המקום הראשון שתרצו לחפש בו. זאת מהסיבה שלאחר שתצאו מהחדר כמנצחים, תגלו שאתם צוות חזק מתמיד וודאי תרצו להמשיך את החגיגה במקום אחר. למזלכם, תל אביב מציעה אין סוף מקומות בהם תוכלו להמשיך את הבילוי!  
  • להתנתק מהפלאפון – כולנו מכירים את בעיית הסלולריים והקושי להתנתק מהם. נחשו מה? חוק מספר אחת בחדרי הבריחה הוא שאסור להכניס פלאפונים. תתכוננו לנעול את הפלאפונים בארונית מחוץ לחדר הבריחה, ולהתנתק לשעה אחת בה תלמדו להתחבר אחד לשני מחדש, לתקשר ולעבוד ביחד עבור מטרה משותפת אחת.

לבלות כמו פעם

היתרון הגדול ביותר של חדרי הבריחה הוא העובדה שהם מאפשרים לנו לבלות ביחד כמו בימים שלפני הטלפונים הסלולריים; לגלות עבודת צוות מהי, שיתוף פעולה וחשיבה מחוץ לקופסא. ביננו, אתם תגלו גם ששעה אחת בחדר בריחה תעשה אתכם רעבים. ולכן, בפעם הבאה שאתם מחפשים אסקייפ רום תל אביב העיר שיש בה הכל, היא המקום המושלם לעשות זאת. בריחה נעימה!